Jigolo Ara

Yükleniyor...

20 Şubat 2012 Pazartesi

JIGOLOLUK

 Konuya girerken şunu söylemek isterim; Sizleri herhangi bir bayan arayıp sizinle görüşmek istediğini ve ilk önce şu kadar ücret yatırmanız gerektiğini söylerse kesinlikle inanmayınız ve para yatırmayınız!!! Gerçekten partner aramak isteyen bayanlar sizden ücret talep etmezler. Böyle oyunlara kanmayınız.

Şimdi devam edebiliriz;
 Her zaman misyon ve vizyonuna bağlı kalarak vermiş olduğu hizmetlerin bilincinde olan sitemiz sizler için en iyi hizmetleri profesyonel, kaliteli, güvenilir ve gizlilik içersinde vermektedir. Sitemiz bir jigolo organizasyonu değildir. Sitemiz hiçbir şekilde fuhuş ya da benzeri olaya karışmamaktadır. Sadece jigoloların ve jigolo adaylarının profil reklamlarını yayınladığı için diğer sözde jigolo organizasyonlarından daha güvenlidir.

Jigolo arayanlar direk olarak sitemizde bulunan katalog kısmına girerek beğendiği üyenin iletişim bilgilerini görebilir ve onunla bire bir iletişime geçerek hizmet alabilmektedir. Genel olarak jigolo hizmeti verilen bu sitede müşterilerin özel istekleri doğrultusunda bodyguard, kavalyelik ve dertleşme görevlerini üstlenen üyeler mevcuttur. Sitemiz asla bayanlara sex partneri bulmaz. Sadece onlara kavalyelik edecek üyelerin profillerini yayınlar. Jigolo Arayan bayanlar kendilerine arkadaş bulabilirler. Görüştükten sonra yaşayacağınız ne olursa olsun sitemiz bundan mesul tutulamaz. Herkes kendi özgür iradesi ile üye olmakta ve üyelerimize asla kadın bulma gibi suç teşkil eden vaatlerde bulunmayız. Sitedeki üyelerin iletişim bilgilerinden onlara ulaştığınızda direk olarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sitemiz bayanlar ile jigolo arasında olan özel görüşmelere ve sonrasına asla karışmaz. Profesyonel bir jigolo reklam sitesi olan Jigolo-Ariyorum-TR alanında kariyer yapmak isteyen yeni jigolo adaylarına her zaman açıktır.

Yapmanız gerek tek şey bizleri telefon ile aramak ya da canlı jigolo destek hattımızı arayarak profil formu doldurmaktır. Sizler için jigolo arayan bayanların kullandığı anahtar kelimelerde üst sıralarda bulunan sitemiz arama motorlarında ilk 3 içersinde olduğundan dolayı jigolo arayanlar varsa, direk olarak sitemize girmektedirler. Katalog bölümünde bulunan üyelerimiz tamamen kendi istedikleri fotoğrafları koymaktadır. Her profil sahibinin iletişim bilgisi kendi isteği üzerine değiştirilebilir. Jigolo-Ariyorum-TR sitesi hiçbir zaman iş gönderimi yapmaz. Sitemiz internet üzerinden sizlerin profillerini jigolo arayanlara göstermekle yükümlüdür.Kaliteli Jigolo Hizmeti

Jigolo-Ariyorum-TR olarak sizlere her zaman en kaliteli jigolo hizmetini sunmak için kendini sürekli geliştiren teknik kadromuz ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Kaliteli jigolo hizmeti ancak kaliteli organizasyonlardan ya da kaliteli jigolo reklam sitelerinden karşılanabilir. Sitemiz bir jigolo organizasyonu olmamasına rağmen jigolo arayanların Google’da kullandıkları arama sözcüklerinde 1.sayfanın üst sıralarında olduğu için jigolo aramak isteyen bayanlar varsa bu bayan adaylarına ev sahipliği yapmaktadır. Sitemizde her tür insanla tanışabilir, kendinize uygun gördüğünüz rentboy ile tanışabilir ve onun sizlere en iyi şekilde eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Aranızda yaşanacak güven olayı tamamen iki tarafa da bağlıdır. Sitemiz yöneticileri buna müdahale etmez ve hiçbir şeyden sorumlu tutulamaz.

Eğer sizlerde jigolo olmak istiyorsanız ya da kaliteli bir jigolo hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Eğer müşteri iseniz o zaman jigolo kataloğu adresimizdeki katalogdan istediğiniz üyeyi seçebilir birebir olarak görüşme yapabilirsiniz. Bu tür bire bir görüşmeler sayesinde karşınızdaki kişinin ne tür tecrübesi olduğunu ve diğer özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Bizler geniş katalog ağımız sayesinde sizlerin arayıpta bulamadığı modelleri gözünüzün önüne kadar getirdik. Aklınıza herhangi bir sorun ya da soru takılırsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Jigolo arayan bayanların buluşma adresi olan sitemiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun modelleri kataloğunda bulundurmaktadır bunu unutmayınız.Günlük Hayatta Jigolo Olmak

Evet birçok insan jigololuğun nasıl olduğunu merak etmektedir. Jigololar ne yaparlar, nasıl jigolo olunur gibi birçok düşünceye kapılmaktadır. Bunlardan en çok merak edilen ise bir jigolonun normal hayattaki yaşantısı nasıldır. Neler yapar, nerelerde gezer, neler giyer gibi birçok soru jigolo adaylarının aklından geçmektedir. İşte yılların verdiği tecrübeden faydalanarak sizlere bu tür soruların cevaplarını vereceğiz. Acaba benden jigolo olur mu diyorsunuzdur.

Evet bunun denemenin yolu çok basittir sitemize üye olarak bunu deneyebilirsiniz. Ama şunu hiçbir zaman unutmayın her kadının ve erkeğin zevki aradığı arkadaş türleri, hobileri, istekleri farklıdır. Bazen karşınızdaki insan sizinle konuşurken telefonda dahi olsa bir repliğinizden etkilenebilir ya da gülümsemenizden ya da bakışınızdan işte bundan dolayı her insanı potansiyel bir jigolo olarak kabul etmek gerekmektedir.

Uzun yıllardır jigololuk hakkında araştırma yapanlar sonunda bu işin aslında göründüğü kadar kolay olmadığını anlamaktadır. Ama yine aynı kişi aslında jigolo olmanın o kadarda zor olmadığını anlamaktadır. Evet yukarıda belirttiğimiz gibi her insanı potansiyel bir jigolo olarak görmeliyiz. Kimisi çok yakışıklı ama soğuk karakterli, kimiside orta halli fakat çok arkadaş canlısı, sıcak kanlı kişiler bulunmaktadır. Bazı kadınlar sadece arkadaşlık için jigolo kiralarken bazıları ise sadece özel partilerde onlara eşlik etmeleri amacıyla jigolo kiralamaktadır. O kadar çok seçenek var ki kendiğinizi gösterebileceğiniz sadece biraz cesaret olmanızın sizlere neler kazandıracağını unutmayın ve evet sizde potansiyel bir jigolo adayı olarak çevrenizi gözlemleyin ve sitemize üye olarak kendinizi bu alanda tanıtın.Jigolo Arayan Bayanlar

Jigolo-Ariyorum-TR  jigolo arayanların kullandığı anahtar kelimelerinde arama motorlarında en üst sıralarda bulunarak günde ortalama 2000 ziyaretçi almaktadır.

İster bayanlar olsun istersede jigolo başvurusu yapan her insan sitemizden memnun kaldığı söylemektedir. Her alanda başaralı birçok projeye imza atarak tüm arama motorlarında üst sıralara çıkan Jigolo-Ariyorum-TR tamamen Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyuma sağlayarak hizmet vermektedir. Çünkü herhangi bir sex ve fuhuşa yönelik hizmet vermemektedir. Sizin amacınız ne olursa olsun, sitemiz bundan sorumlu değildir.

Hiçbir insan yanlız kalmak zorunda değildir. Eğer kendinizi yanlız ve mutsuz hissediyorsanız o zaman yapmanız gerek tek şey katalog bölümündeki üyelerden birini seçerek onunla bağlantı kurmanızdır. Jigolo-Ariyorum-TR üzerinden yapılan görüşmelerle sitemizin hiçbir şekilde alakası bulunmadığından dolayı hiçbir gizlilik tehditi oluşmaz.

Jigolo adayları veya jigololar internet üzerinden günde 2,000 müşteri adayını ve binlerce normal ziyaretçinin girdiği web sitemizde artık reklamlarınızı yayınlamak çok kolay. Bizi hemen telefon ile arayabilir ya da jigolo başvuru formunu doldurarak sitemize kayıt olabilirsiniz. Profesyonel ve yaptığı işin farkında olan yönetici kadromuz sayesinde sitemize hergün daha çok müşteri adayı girmektedir ve buda sizin profilinizin daha iyi görüntülenmesini sağlamaktadır.Profesyonel Bodyguard Hizmeti

Her insanın korunmaya ihtiyacı vardır ve doğal olarak bunu kendiniz sağlıyamıyorsanız bir uzmandan yardım almak zorundasınız. Peki bir jigolo sitesinde verilen koruma hizmeti ne kadar sağlıklı olur diye düşünürseniz. Sitemizde bulunan modellerden sadece bodyguard hizmeti veren üyeler bu seçenek ile karşınıza çıkmaktadır ve daha önce bu işi yapmış tecrübesi olan personeller seçilmektedir. Bundan dolayı bodyguard hizmetin alırken aklınıza hiçbir soru takılmaması gerekmektedir.

İş yemeğinde ya da dışarıda kendinizin bir tehlike içersinde olduğunu hissediyorsanız katalog bölümünde bulunan üyeler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda belirtilen gün ve mekanda sizlere karşılayan bodguard veya bodyguardlar sizin için en iyi korunma yöntemlerini planlayarak profesyonel bir bodyguard hizmeti verdiklerini hissettirirler.

Tüm bu aşamların ilerlemesi ve güven içersinde işlerinizin halledilmesini istiyorsanız gerçek anlamda işini bilen bodyguard’lardan hizmet almanız gerekmektedir.Bodyguard olmak istiyorsanız ya da bu konu hakkında aklınıza herhangi bir soru takılıyor ise bizimle iletişime geçerek bu sorularınıza cevap sorunlarınıza ise çözüm bulabilirsiniz.
Çalışma Sistemimiz Hakkında

Her zaman misyon ve vizyonuna bağlı kalarak vermiş olduğu hizmetlerin bilincinde olan sitemiz sizler için en iyi hizmetleri profesyonel, kaliteli, güvenilir ve gizlilik içersinde vermektedir. Sitemiz bir jigolo organizasyonu değildir bundan dolayı Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunlarına göre fuhuşa teşvik etmez. Sitemiz hiçbir şekilde fuhuş ya da benzeri olaya karışmamaktadır. Sadece jigoloların ve jigolo adaylarının profil reklamlarını yayınladığı için diğer sözde jigolo organizasyonlarından daha güvenlidir. Müşteri direk olarak sitemizde bulunan katalog kısmına girerek beğendi personelin iletişim bilgilerini görebilir ve onunla bire bir iletişime geçerek hizmet alabilmektedir.

Genel olarak jigolo hizmeti verilen bu sitede müşterilerin özel istekleri doğrultusunda bodyguard, kavalyelik, dertleşme görevi bulunan üyeler mevcuttur. Sitedeki üyelerin iletişim bilgilerinden onlara ulaştığınızda direk olarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sizin iletişim bilgileriniz site yönetimi tarafından bilinmediği için hiçbir tehdit unsuru oluşmaz. Tamamen müşteri-jigolo arasında olan özel görüşmelerdir.

Profesyonel bir jigolo reklam sitesi olan Jigolo-Ariyorum-TR alanında kariyer yapmak isteyen yeni jigolo adaylarına her zaman açıktır. Yapmanız gerek tek şey bizleri telefon ile aramak ya da jigolo başvuru formunu doldurmaktır. Sizler için jigolo arayan bayanların kullandığı anahtar kelimelerde üst sıralarda bulunan sitemiz arama motorlarında ilk 3 içersinde olduğundan dolayı jigolo arayanlar varsa, direk olarak sitemize girmektedirler.

Katalog bölümünde bulunan üyelerimiz tamamen kendi istedikleri fotoğrafları koymaktadır. Her profil sahibinin iletişim bilgisi kendi isteği üzerine değiştirilebilir. Eğer sizlerde hoş vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız sitemize üye olabilirsiniz. Memnun kalmazsanız 3 gün içinde ücret iadesi isteyebilirsiniz. Sitemiz asla hiç bir üyesini mağdur etmek istemez. Jigolo-Ariyorum-TR sitesi hiçbir zaman iş gönderimi yapmaz. Sitemiz internet üzerinden sizlerin profillerini jigolo arayanlara göstermekle yükümlüdür.

Yukarıda da dediğimiz gibi, sitemiz sizlere bayan müşteri bulmaz. Sitemizi ziyaret eden bayan üyeler varsa onlar sizi görür ve istediği takdirde sizlerle iletişime geçer. Herşey özgür iradeye dayalıdır. Sitemizin amacı sex partneri bulmak değildir. 

1117 Sayılı Muzır ve Nesriyat Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemi gezmeleri.YASAKTIR. Bu siteye gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir. İnternet kullanıcıların bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlenmesi konularında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir, 21 Yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır.

 
Jigolo Arayan Bayanlar