Jigolo Ara

Yükleniyor...

21 Şubat 2012 Salı

SIK SORULAN SORULAR

Şimdi gelelim jigololuk hakkında en çok sorulan ve merak edilen sorulara. Bu sayfamızda sizlere elimizden geldiğince yararlı bilgilere vereceğiz. Böylece kafanızdaki anlamsız sorulara cevap bulacaksınız. Jigolo nedir sorusuyla başlayıp, kadınların neden jigolo aradığını, jigolo olmak için gerekli özellikleri bir bir yazacağız. Hadi başlayalım...

Bu arada; 1117 Sayılı Muzır ve Nesriyat Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemi gezmeleri.YASAKTIR. Bu siteye gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir. İnternet kullanıcıların bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlenmesi konularında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir, 21 Yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır. Bunu da belirtmek istiyorum.

Ve..

LÜTFEN OKUYUN!!!

Diğer siteler gibi "Sizleri 1 gün veya 1 hafta içinde kadınlarla görüştüreceğiz" gibi yalan vaatlerde bulunup paralarınızı almıyoruz. Lütfen böyle basit dolandırıcılık oyunlarına kanmayınız. Olan paranıza olur. Çünkü Türkiye'de böyle jigolo organizatörlüğü yapan tek bir web sitesi bile yoktur. Ayrıca bu büyük bir suçtur. Bizim adımıza sizi arayıp sizlere vaatlerde bulunup para isteyenler olursa direk arayan numarayla birlikte savcılığa gitmenizi rica ederiz. Sitemiz asla jigolo organizatörlüğü yapmaz, sizleri bayanlara yönlendirmez. Sizleri birisi bayan müşteri olarak arayıp, sizinle görüşmek istediğini ama ilk önce para yollamanız gerektiğini söylerse kesinlikle inanmayınız.


Jigolo Nedir? Jigolo Kimlere Denir?

Jigolo Nedir ? Jigolonun İngilizcedeki Anlamı Rentboy’dur. Rentboy Kiralık Erkek Anlamına Gelir . Jigololar bayanlara eşlik eden kişilerdir. Yani parti, özel kutlamalar, vb. gibi işlerde bayanlara eşlik eden kişilere Jigolo Denir. Jigoloların Genelde Yakışıklı Bakımlı Kaliteli Hijyenik Gizlilik Prensiplerine Sahip Olan Kendini Seçenlerin İsteklerine Cevap Veren Kişiler Olmalıdır. Jigololuğu asla sex partneri olarak düşünmeyin. Eşlik ettiği bayanın yanında olup onu iyi hissettirmesidir amaç. Eğer birlikteyken bayanların özgür iradesi ile ilişkiye girme isteği olursa buna karar vermek sizinle bayan arasındadır. Sitemiz asla bu işi organize etmez ve size bunun için bir talepte bulunmaz. Jigolo Arayan Her Tür Bayan Mevcuttur. Kimileri Avrupa Standartlarında Bir Erkek Ararken, Aslında Çoğu Türk Kadını Klasik Türk Erkek Tipinden Vazgeçemiyor. O Yüzden Korkmanız Gereken Bir Sebep Yok.


Kadınlar Neden Jigolo Ararlar?

Her Kadın Hayatının Bazı Dönemlerinde Kendini Yanlız Hissedebilir. Yada Etrafında Bir Çok İnsan Olmasına Rağmen Yanlız Hissettirebilir. Her Gün Biraz Daha Mutsuz Hissetmeye Başladığınız Günlerde Olabilir. Bakarsınız Yavaş Yavaş Kendinizi Çok Daha Yalnız Hissedersiniz Partneriniz İsteklerinizi Önemsemez Artık. İşte Bu Yüzden Genellikle Evli Bayanlar Jigolo Kiralamak İsterler. Paraları, Malları, Mülkleri, Kısaca Herşeyleri Vardır. Ama Aşk ve Arkadaşlık Yönünden Mutsuzdurlar.
Hayatınızda Herşeyin Monotonlaşmaya Başladığını Hissedersiniz Ve Bir Kaçamak, Eğlenceli dakikalar, Tatlı Bir Oyun İstersiniz. Partneriniz Olmadan Çıktığınız İş Seyahatlerinde Yada Tatilerinizde Bir Dosta İhtiyaç Duyarsınız. İşte Tam Bu Noktada Hayatınıza Jigololar, Kavalyeler, Rentboylar Girmektedir. Unutmayın Yarına Erteleyecek Bir Hayatınız Daha Yok Hayatın Her Anını En Mutlu Anınız Olarak Geçirin.


Jigololarımız Hakkında

Özel günlerinizde sizlere eşlik edebilecek kavalye ve escort modeller bulunmaktadır. Sizler için en uygun modeli sitemizden seçip istediğiniz saatte, istediğiniz yerde olacağını modele belirtmeniz gerekir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunları doğrultusunda 21 yaş altı jigolo üyemiz bulunmamaktadır. Tüm bunlara paralel olarak 21 yaşının altındaki kişilere hizmet vermemektedir. Bizim sitemizde herşey özgür iradeye dayalı yürümektedir. Biz asla üyelerimize "Sizlere kadın bulacağız, şu kadar ödeyin ve sonrasında şu kadar kazanacaksınız" demeyiz. Tüm üyelerimiz bizim sitemizin sadece bir ilan sitesi olduğunu bilirler ve bu bilgi doğrultusunda kaydolurlar.


Jigolo Siteleri Gerçek Mi?

Bu konuda söyleyeceğim şey kısa ve net. Yukarıda da dediğim gibi eğer size "Şu kadar para öde, sonra sana kadın bulacağız ve 2000 - 3000 lira kazanacaksın" gibi yalancı vaatlerde bulunan sitelere asla inanmayın. Bizim farkımız da burada zaten. Biz ilan sitesiyiz. Sizlere asla "Kadın bulacağız, bu gece bir kadınla beraber olup 1000 2000 TL kazanacaksınız" diye boş sözler vermiyoruz. Bizim sitemizin amacı, sizlerin profillerinizi yayınlayıp, eğer jigolo arayan bayanlar varsa sizlerle iletişime geçmesini sağlamak. Gerisi bayanlarla sizin aranızda. Orasına biz karışamayız. Tabi hiçbir şeyin garantisini vermiyoruz. Biz bilgilerinizi yayınlarız, gerisi size bağlı. Kadınların Jigolo seçme gibi bir lüksleri varsa, sizin de birlikte olacağınız kadını seçme lüksünüz var. Bu özgürlüğü kimse elinizden alamaz.


Ben Jigolo Olmak İstiyorum. Ama Çok Yakışıklı Değilim. Şansım Var mı?

Kimse Sadece Dış Görünüşleri İçin Yada Fiziksel Özellikleri İçin İşe Alınmaz. Herkesin Güzellik Anlayışı Farklı Olduğundan Ve Her Müşteri Farklı Sebeplerle Değişik Özelliklerde Aradıklarından Her Bir Jigolonun Kendine Özel Farklı Olması Yeterlidir. Jigolo Öncelikle İyi Karakterli Güvenilir Sosyal Farklı İnsanlarla Arkadaşlık Kurmayı Seven Kişiler Olması Beklenmektedir. Ve Elbette Jigololar Müşterilerinin eşlik Edildiği Anlarda İyi Vakit Geçirdiklerinden Emin Olacak Kadar Da Profesyonel Olmalıdır.


Türkiye'de Jigololuk Rahatça Yapılabiliyor mu?

Bu sorunun cevabı Evet. Avrupa'da olduğu gibi Türk kadınları da bir yere gittiğinde beğendiği kişinin ona eşlik etmesini ister. Durumu iyi olan ve yalnızlık çeken bayanlar dertleşecek, iyi vakit geçirebilecek birisini ararlar. İşte o zaman sitemize girdikleri takdirde bayanların üyelerimizle tanışmasına olanak sağlıyoruz.


Size Nasıl Ulaşabilirim?

İletişim kısmına girerek yazılı olan telefon ve mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 
Jigolo Arayan Bayanlar