Jigolo Ara

Yükleniyor...

21 Şubat 2012 Salı

Jigolo Başvuru Formu

Jigolo Başvurusu için bize ulaşın. Mail adresimize en az 1 adet fotoğraf ve gerekli bilgileri yollayın. Sonra ödeme planı hakkında bilgi alacaksınız. Ödemenizi yaptığınız an Gold Üyeliğiniz aktif olacak. Gold üye olduktan sonra sitemizde ilan bırakabilir, jigolo arayan bayanların ilanınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Gerçek anlamda partner aramak isteyen bayan sizi görüp sizinle iletişime geçmek isterse sizden asla ücret talep etmez. Sizleri bayan birisi arayıp buluşmak istediğini söyler ve sizden ilk olarak para göndermenizi isterse inanmayınız. Bu bir tür dolandırıcılık oyunudur.

Not: 1117 Sayılı Muzır ve Nesriyat Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemi gezmeleri.YASAKTIR. Bu siteye gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir. İnternet kullanıcıların bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlenmesi konularında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir, 21 Yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır.


JİGOLO BAŞVURU  İÇİN TIKLAYINİLETİŞİM kısmındaki telefon numaramızı arayarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 
Jigolo Arayan Bayanlar